Kreatívne kurzy

V ateliéri úžitkového umenia máte možnosť zoznámiť sa a vyskúšať si prácu s rôznymi materiálmi využívanými vo výtvarnom umení. Ponúkame kurzy maľby na hodváb, plstenie, cínovanie, mozaika,  kurzy šitia, rôzne workshopy, sezónne dielne, denné tábory, prednášky a praktické ukážky. Vypĺňanie voľného času kreatívnym spôsobom vedie ku skvalitňovaniu života a rozvíjaniu remeselných zručností v každom veku. Kreatívne kurzy sú viac hodinové cyklusy, zamerané na zvládnutie danej technológie.

 

 

Ponúkame tieto Kreatívne kurzy:

  • Dekupáž
  • Scrapbooking, Cardmaking
  • Hačkovanie

 

Aktuálny kurz:

 

Workshop s posedením – Výroba vianočných ozdôb

 

 

Pozývame Vás na predvianočný kreatívny workshop, kde budeme spoločne vyrábať milé handmade ozdoby z kerahmoty. Potom si dáme čajík, niečo sladké a spoločne sa naladíme do sviatočnej nálady, preberieme všetky dobré tipy na vianočné prípravy, iné handmade ozdoby alebo darčeky.

Technika výroby vianočných ozdôb z kerahmoty je veľmi jednoduchá a preto je vhodná aj pre „handmade“ začiatočníkov a detičky od 6 rokov.

Domov si odnesiete (podľa šikovnostiJ) 15 kusov vlastnoručne vyrobených vianočných ozdôb / dekorácií, ktorými môžete ozdobiť vianočný stromček, niekomu darovať, alebo použiť ako menovky na vianočné darčeky. 

 

 

Dátum a čas: 8.12.2017 od 18:00 do cca 20:00

 

Cena: 12Eur/osoba

 

 

Lektor: Barbora

 

Materiál je v cene workshopu.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť telefonicky alebo mailom na:

Tel.: 0910 176 869 / e-mail: matrkova@purpuratelier.sk

 

 

 

 

alebo prihláste sa niektorý z našich aktuálnych kurzov:

 

Maľba na hodváb

 

Kurz „Ako sa správne nalíčiť

 

Plstenie

 

Fimo šperk